ЗБІР ЗАКРИТО Фонд "Побачимо Перемогу" Загальна інформація Аналітика

Фонд "Побачимо Перемогу"
Дата створення 2023-11-26 17:08:46
Волонтер
Artem Pakhomov

@setnemo

Підписатися
Отримано донатів:
1840
Отримано донатів з сайту:
1162

Наша місія

Місія нашого Благодійного Фонду полягає в тому, щоб допомагати людям, які втратили зір під час війни. На жаль, пересадка очей неможлива, тому життя людей після такої травми змінюється радикально.

Фонд займається пошуком необхідних програм реабілітації та сучасних технологій відновлення зору в Україні та за кордоном, а також впровадженням в Україні існуючих методик та технологій по відновленню зору та реабілітації незрячих.

Медична допомога

Забезпечуємо постраждалим фінансування для якісного лікування, реабілітації та придбання медичних засобів, полегшуючи повсякденне функціонування.

Психологічна підтримка

Надаємо професійну допомогу постраждалим у вирішенні емоційних труднощів, стресу та тривоги, що виникають внаслідок втрати зору.

Соціальна підтримка

Допомагаємо постраждалим інтегруватися в суспільство, забезпечуючи інформацію, освіту, професійну підготовку та підтримку в зайнятості.

Розвиток та адаптація технологій

Сприяємо впровадженню інноваційних технологій, які полегшують повсякденне життя, роботу та навчання людей з втратою зору.

Соціальне обговорення та освіта

Підвищуємо обізнаність суспільства про проблеми людей з втратою зору, просуваємо толерантність та боремося зі стигмою та дискримінацією.

Юридична допомога

Забезпечуємо людям з втратою зору юридичну підтримку та консультування, спрямовані на захист їх прав та інтересів. Допомагаємо з отриманням інвалідності, соціальними виплатами та доступом до потрібних послуг і пільг.

 

 

 

Звіт доступний по номеру квітанції 15B0-H522-711M-915P (Monobank)

https://check.gov.ua/

Авторизуйтеся за допомогою телеграму щоб отримати код донатера

Сума донатів в день

Кількість донатів по сумі

Сума донатів по сумі